نتايج جستجو

تعداد يافته ها برای عبارت پاسخ :46

 • هشدار تماسهای بدون پاسخ

  هیچ یک از سازمان ها نباید تماس های دریافتی خود را از دست دهند اما برخی اوقات این اتفاق می افتد. بدبن ترتیب نه تنها فرصت های مهم تجاری و درآمدهای ناشی از آن را از دست می دهید بلکه مشتریان فعلی و بالقوه خود را نیز از دست خواهید داد. سیستم هشدار تماس های بدون پاسخ IVR5، پانزده ثانیه پس از یک تماس ناموفق، برای شما یک ایمیل ارسال می نماید.

 • سیستم های پاسخگو (IVR)

  اجازه دهید که تماس گیرندگان به اطلاعات شما گوش کنند

 • نرم افزار تلفن گویا (پاسخگوی هوشمند تلفن)

  نرم افزار تلفن گویا به منظور دستیابی مراجعین تلفنی به اطلاعات خاص و یا برقراری ارتباط مستقیم میان مراکز و مخاطبان بصورت گویا طراحی شده است. با این امکان، شرکتها یا سازمانها می توانند بدون هیچگونه محدودیتی، اطلاعات سازمانی و خدمات قابل ارائه توسط مرکز را (ضمن طبقه بندی) بصورت گویا و شبانه روزی در اختیار مراجعین تلفنی خود قرار داده و به سادگی این اطلاعات را به روز در آورند. استفاده از سیستم تلفن گویا علاوه بر صرفه جویی در هزینه نیرو همچنین می تواند بطور چشمگیری در زمان پاسخگویی پرسنل به سوالات تکراری و عمومی نیز صرفه جویی کند ...

 • پاسخگوی همزمان به خطوط تلفن مختلف

 • تلفن گویا در مقایسه با منشی تلفنی و سیستمهای پاسخگوی تلفنی استاتیک

 • پخش اطلاعات پاسخ دهنده قبل از اتصال

  پخش اطلاعات واحد یا شخص در ارتباط به داخلی: هنگام برقراری ارتباط با داخلی، این امکان به سیستم گویا اضافه شده است که پس از زدن دکمه قبل از ایجاد ارتباط، اطلاعات شخص یا واحد را قرائت می نماید سپس مکالمه بین طرفین را برقرار می سازد. این اطلاعات می تواند نام شخص پاسخ دهنده و یا شماره داخلی و واحد پاسخگو باشد.

 • تعیین وضعیت پاسخگویی

  تعیین وضعیت پاسخگو بودن کاربران توسط مدیر سیستم: مدیر سیستم می تواند از طریق بخش کاربران، وضعیت پاسخگویی را برای کاربران فعال کند، یعنی بدین شکل که پاسخگویی را برای برخی کاربران فعال کند و برای برخی دیگر غیر فعال نماید تا کارمندان با مشغله کاری بیشتر از پاسخگویی به تماس های تلفنی برای چند ساعتی رها باشند.

 • تغییر وضعیت پاسخگویی

  تعیین وضعیت پاسخگو بودن توسط خود کاربر: کاربر پس از ورود به سیستم این اختیار را دارد که مشخص کند آیا می خواهد پاسخگوی تلفن باشد یا خیر، در صورتیکه نخواهد با زدن تنها یک دکمه دیگر دستگاه تلفن او زنگ نخواهد خورد. این دسترسی در زمانی قابل احراست که سامانه تلفن گویا به صورت مرکز تلفن پیاده سازی شده باشد و تماسها به کاربران فعال انتقال یابد.

 • تقویم پاسخگویی

  این سیستم که جدیدا به هر دو نرم افزار Client و Server اضافه شده است، قابلیت تعریف چارت سیستم بر اساس ساعات کاری شرکت را دارا می باشد، به گونه ای که سیستم به صورت خودکار در ساعتی که برایش از پیش تنظیم می شود، چارت دیگری را می خواند. به طور مثال در روز پنجشنبه به محض پایان ساعت کاری پرسنل و ترک محل کار چارت دیگری که وظیفه گرفتن پیغام و یا انتقال مکالمه به تلفن همراه یک یا تعدادی از پرسنل است را باید بروی خطوط تنظیم کرد.لذا برای انجام این کار از امکان تقویم سیستم که قابلیت تنظیم روز ها به همراه ساعت های مختلف روز و تاریخ خاص را دارد استفاده می کنیم در حالت دیگر ممکن است که شخص بخواهد در ساعات بخصوص در آن روز چارت پخش گردد.برای اینکار در قسمت 'از ساعت' زمان شروع اجرای چارت و در قسمت 'تا ساعت' پایان اجرای چارت را باید وارد کینم.

 • پاسخگویی بر اساس ساعت و روزهای مختلف کاری

  شما می توانید با توجه به ساعات، روزها، هفته ها، ماه ها و یا سال های مختلف، برنامه ریزی نمایید تا تماس های ورودی در این زمان ها، به مقصد خاصی مانند یک واحد خاص، موبایل، گروهی از افراد و یا پست صوتی وصل شوند. بطور مثال تماس ها می توانند از ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر روزهای شنبه تا پنج شنبه به شماره های اصلی سازمان و در ساعات دیگر و یا روزهای تعطیل به گروهی از افراد و یا شماره موبایل خاص و یا حتی پست صوتی وصل شوند.

 • تماس اعتباری

  در این سیستم امکان تعریف کاربران و میزان اعتبار خاص جهت استفاده از خدمات سیستم گویا وجود دارد. بدین ترتیب در ازای دریافت خدمات از سیستم،از اعتبار شخص کسر می شود.

 • اپراتور خودکار (ACD (Automatic Call Distribution

  یکی از روش‌های ارائه اطلاعات مورد نیاز مراجعین هر سازمان، ارائه از طریق سیستم‌های اطلاع رسانی گویا است. تماس گیرندگان با تلفن گویا، قادر خواهند بود با راهنما‌هایی که این سیستم در اختیارشان قرار می‌دهد به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق درختواره اطلاعاتی، توسط شماره گیر تلفن، دسترسی پیدا کنند.

 • صف انتظار مکالمه (Call Queuing)

  اگر تلفن واحد مورد نظر اشغال باشد، تماس گیرنده پیغام کوتاهی با این مضمون که او در صف انتظار مکالمه است، را می شنود. تا زمانیکه ارتباط برقرار شود، آهنگ و یا پیام پوزش برای فرد پخش خواهد شد. صف انتظار مکالمه می تواند با voice to email و یا هر یک از خدمات دیگر تماس، تلفیق شود.

 • انتقال مکالمه به سایر خطوط (Call Divert)

  اگر فردی با شما تماس بگیرد و شما نتوانید او را راهنمایی کنید، بدون شک شنیدن جمله "متاسفم، شماره تلفن مسئول مورد نظر شما ... می باشد" برای او خوشایند نخواهد بود. راه حل این مشکل، استفاده از "سرویس انتقال مکالمه به سایر خطوط IVR5 "می باشد. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که تماس های ورودی را به هر شماره ای در هر جای دنیا به سادگی منتقل نمایید و از شماره گیری مجدد تماس گیرندگان جلوگیری نمایید! ارائه خدمات مناسب به مشتریان امری حیاتی در تمامی زمان هاست. با استفاده از ویژگی "انتقال مکالمه به سایر خطوط IVR5 " از ارائه خدمات مطلوب و حرفه ای به مشتریان خود، اطمینان کامل داشته باشید.

 • گزارش عملکرد سیستم

  گزارش عملکرد برای بسیاری از سازمان های تجاری حائز اهمیت می باشد چراکه میزان اثربخشی فعالیت های بازاریابی و تبلیغات را اندازه گیری نموده و زمان هایی را که بیشترین تماس ورودی را دارد، شناسایی کرده و می توانید به درستی احتیاجات را تخمین بزنید. با استفاده از ویژگی "گزارش عملکرد IVR5 " از جزئیات و تعداد تماس های دریافتی خود آگاهی یابید.

 • ارائه گزارشات عملکرد سیستم

  ارائه گزارشاتی از قبیل: شماره تماس گیرندگان، تعداد تماسهای روزانه و ساعتی، عملکرد سیستم، رسم نمودار، گزارش تعداد تماسهای برقرار شده با داخلی ها و ...

1 2   >   صفحه 1 از 2