نتايج جستجو

تعداد يافته ها برای عبارت شبکه :8

 • VOIP

  راهکارهای ارتباط بر بستر شبکه (VOIP): هزینه های ارتباطی خود را به حداقل ممکن برسانید .

  اگر شعب متعدد دارید بهترین راه کاهش هزینه های ارتباطی و مهمتر از آن یکپارچه سازی سازمان شما استفاده از تکنولوژی VOIP است .

 • آیا امکان چک کردن فکس ها و پیغامهای رسیده از طریق شبکه وجود دارد؟

  بله، نرم افزار تلفن گویا فارسیکام قابلیت استفاده تحت شبکه را دارد و هر شخص یا واحد می تواند با کلمه کاربری و رمز عبور مختص به خود وارد سیستم شود و پیغامهای مربوطه خود را دریافت و در صورت نیاز برای آنها پاسخ بگذارد.

 • نرم افزار تلفن گویا (پاسخگوی هوشمند تلفن)

  نرم افزار تلفن گویا به منظور دستیابی مراجعین تلفنی به اطلاعات خاص و یا برقراری ارتباط مستقیم میان مراکز و مخاطبان بصورت گویا طراحی شده است. با این امکان، شرکتها یا سازمانها می توانند بدون هیچگونه محدودیتی، اطلاعات سازمانی و خدمات قابل ارائه توسط مرکز را (ضمن طبقه بندی) بصورت گویا و شبانه روزی در اختیار مراجعین تلفنی خود قرار داده و به سادگی این اطلاعات را به روز در آورند. استفاده از سیستم تلفن گویا علاوه بر صرفه جویی در هزینه نیرو همچنین می تواند بطور چشمگیری در زمان پاسخگویی پرسنل به سوالات تکراری و عمومی نیز صرفه جویی کند ...

 • صندوق صوتی

  در این سیستم امکاناتی از قبیل ضبط پیغام تماس گیرندگان در صندوقهای مختلف، ارائه کد پیگیری در راستای طرح تکریم ارباب رجوع (ارتباط مردمی) وجود دارد.

 • ارسال و دریافت فکس (فکس سرور) Fax server

  نرم افزار فکس سرور IVR5فارسیکام یک نرم افزار Client/Server می باشد که به کاربران امکان ارسال ، دریافت و ذخیره سازی فکس ها را از طریق کامپیوتر در محیط شبکه می دهد. با استفاده از این نرم افزار، افراد می توانند فایلهای خود را در محیطهای مختلف آماده و به شماره های خاصی فکس نمایند.

1   صفحه 1 از 1