نتايج جستجو

تعداد يافته ها برای عبارت ذخیره :14

 • آیا می توان پیام های ذخیره شده در سیستم را از خارج از سازمان شنید و کنترل کرد؟

  بلی،کلیه کسانی که صندوق صوتی دارند می توانند با شماره ای که سازمان در اختیار آنها قرار می دهد تماس گرفته و بر اساس دستورالعمل صوتی که برایشان پخش می شود کلمه کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و به پیامهای خود گوش دهند و در صورت نیاز نیز پیغام جدید بگذارند. برای کنترل هویت تماس گیرندگان می توان از سیستم های caller id نیز استفاده نمود.

 • چه تعداد پیام را توسط سیستم می توان ذخیره نمود؟

  با توجه به اینکه پیامهای ورودی بصورت فایل صوتی ذخیره می شوند،پس تعداد پیامهای قابل ذخیره سازی بستگی به حجم هارد دیسک یا هر دستگاه ذخیره سازی اطلاعاتی دارد که به کامپیوتر متصل شده است.یعنی هر چقدر حجم هارددیسک کامپیوتر بالاتر باشد تعداد پیامهای بیشتری را می توان ذخیره نمود.

 • ضبط مکالمات

  برای تسریع در فرآیند خدمت رسانی به مشتریان و یا نظارت بر عملکرد کارمندانتان مکالمه ها را ضبط نمایید. ضبط مکالمات یکی از خدماتی است که برای تمامی شرکت ها با هر اندازه و هر نوع فعالیتی، قابل اجراست.

 • ارسال فکس و صوت به ایمیل Voice And Fax To Email

  سیستم IVR5 ، بصورت خودکار فکس های رسیده به شماره شما را پیدا خواهد نمود و آن ها را به عکس )تبدیل نموده و به ایمیل شما ارسال می نماید.

 • نرم افزار تلفن گویا (پاسخگوی هوشمند تلفن)

  نرم افزار تلفن گویا به منظور دستیابی مراجعین تلفنی به اطلاعات خاص و یا برقراری ارتباط مستقیم میان مراکز و مخاطبان بصورت گویا طراحی شده است. با این امکان، شرکتها یا سازمانها می توانند بدون هیچگونه محدودیتی، اطلاعات سازمانی و خدمات قابل ارائه توسط مرکز را (ضمن طبقه بندی) بصورت گویا و شبانه روزی در اختیار مراجعین تلفنی خود قرار داده و به سادگی این اطلاعات را به روز در آورند. استفاده از سیستم تلفن گویا علاوه بر صرفه جویی در هزینه نیرو همچنین می تواند بطور چشمگیری در زمان پاسخگویی پرسنل به سوالات تکراری و عمومی نیز صرفه جویی کند ...

 • اطلاع رسانی معکوس

  این زیر سیستم امکان برقراری تماس با لیستی از شماره ها و اعلام پیغامهای خاصی از قبیل بدهی قبوض، وامها و مناسبتهای خاص را فراهم میکند. شاید تماس های زیادی مبنی بر پخش اطلاعیه، هشدار ، پیام تبریک ، نظر سنجی یا اعلام بدهی به شما شده و شما را از یکسری موارد آگاه کرده باشند. آیا تا کنون به چگونگی انجام این کار فکر کرده اید. آیا سازمان و یا شرکت شما احتیاج به چنین سیستم مکانزه ای دارد ؟

 • ارسال و دریافت فکس (فکس سرور) Fax server

  نرم افزار فکس سرور IVR5فارسیکام یک نرم افزار Client/Server می باشد که به کاربران امکان ارسال ، دریافت و ذخیره سازی فکس ها را از طریق کامپیوتر در محیط شبکه می دهد. با استفاده از این نرم افزار، افراد می توانند فایلهای خود را در محیطهای مختلف آماده و به شماره های خاصی فکس نمایند.

 • زیر سیستم تماس معکوس (انتشار پیام صوتی)

  شاید تماس های زیادی مبنی بر پخش اطلاعیه، هشدار ، پیام تبریک ، نظر سنجی یا اعلام بدهی به شما شده و شما را از یکسری موارد آگاه کرده باشند. آیا تا کنون به چگونگی انجام این کار فکر کرده اید. آیا سازمان و یا شرکت شما احتیاج به چنین سیستم مکانزه ای دارد

 • رای گیری و نظرسنجی

  نرم افزار تلفن گویا فارسیکام امکان پیاده سازی سیستم نظر سنجی تلفنی را دارد بطوریکه با ایجاد موضوعات مختلف امکان ثبت گزینه های انتخابی افراد در سیستم مهیا می شود. این سیستم کنترل هایی از قبیل ساعت برگذاری ،عدم شرکت اشخاص بصورت تکراری در بازه های زمانی خاص امکان را نیز مدیریت می کند. لازم به ذکر است پس اتمام مدت نظر سنجی امکان دریافت خروجی اکسل جهت تحلیل در نرم افزارهای آماری امکانپذیر می باشد.

 • ارتباط با بانک های اطلاعاتی Access وSQL Server وOracle

  اتصال به بانک اطلاعاتی در نرم افزار تلفن گویای فارسیکام همانطور که از نام این زیر سستم معلوم است امکان ارتباط با سایر بانکها جهت بهره برداری از اطلاعات را به ما می دهد.

1   صفحه 1 از 1